Zlepšete rozpočet vaší firmy

Zlepšete rozpočet vaší firmy

Mnozí podnikatelé často nevystačí se svými http://www.hybernia.eu/program-divadla/predstaveni/vaclav-neckar-bacily-mezi-svymi/3financemi. Dostávají se do dluhových pastí, mají exekuce a tyto problémy se pak s nimi táhnou dlouhou dobu, dokud je nevyřeší. Problémy s financemi může vyřešit úvěr. Větší částka peněz, která připutuje do vašeho firemního rozpočtu, jen stačí ručit nemovitostí. Jestliže vlastníte nějakou nemovitost, byt, dům, pozemek, chatu, halu, garáž, činžovní dům, hotel, restauraci, výrobní objekt, areál, jiný komerční objekt, pak můžete získat americkou nebankovní hypotéku. Tento typ úvěru se týká podnikatelů.

rodina

Často se tyto podnikatelské úvěry sjednávají pod názvy
– bez registrů – což znamená, že se neprojíždí registry dlužníků (bankovní, nebankovní). Můžete mít záznam.
– bez doložení příjmů – nepřikládáte daňové přiznání. Tyto informace nemusíte uvádět.

Úroková sazba a další podmínky úvěru

Nyní si řekneme, jak je to s úrokovou sazbou, protože to je věc, která samozřejmě každého bude zajímat. Pokud jste dobrý podnikatel, pak si jistě dokážete spočítat jedna plus jedna, čili výhody a nevýhody jakýchkoliv půjček. Pustíme se tedy do toho:

dokumenty

  • Úroková sazba je pevná, čili je neměnná po celou dobu splácení vašeho úvěru.
  • Splácet můžete jakoukoliv dobu, nejdéle však 30 let.
  • Úrok se poskytuje v základní výši od 7% p.a. pro žadatele, kteří mají běžně záznamy v registrech dlužníků.
  • Ovšem něco jiného je to pro ty klienty, kteří žádný záznam nemají, nebo by se jednalo pouze o nějakou drobnost. V tom případě k tomu přihlédneme a můžeme poskytnout úrokovou sazbu již od 4% p.a.
  • Tímto úvěrem můžete zaplatit exekuce, zvolit konsolidaci půjček, oddlužení nemovitostí, vyplatit zástavy, refinancovat či spoustu dalšího. Peníze se poskytují podnikatelům jako bezúčelné, čili je můžete využít opravdu jakýmkoliv způsobem. Můžete s nimi financovat veškeré potřebné věci ve své firmě.
  • Jsme vám k dispozici po celé České republice.