Bronz nemusíte chytat jen u moře

Bronz nemusíte chytat jen u moře

Svěží barvu opálené pokožky můžete chytat na horách, ale také ve městě! Lépe řečeno na místě ve městě, kterému se říká solárium! A nedělejte, že toto slovo neznáte. Možná, že dokonce víte, že solárium brno má také. A dokonce víte kde! Jen se strachujete.
žena se surtfem.jpg
Solária by neexistovala, kdyby …
Víte, mít strach z nemocí kůže, když se budete podrobovat umělému slunečnímu záření, určitě nehrozí. Kvalitní brněnské solárium ví, kolik světla pustit do světa, abyste neodcházeli s újmou na zdraví. A těch bezpečnostních kontrol co mají, aby se žádné nemoci nerozbujely! Kdyby byla solária jakkoliv nebezpečná, stát by je zavřel a zakázal. Tomu tedy věřte! Takže obava není na místě.
Ale k Vašemu problému!
Jestliže Vám perfektní opálení už zmizelo, nechte umělé sluneční paprsky v soláriu v Brně zapracovat na jeho obnovení! Nakonec už sluneční paprsky, které na Vaši pleť působily jen kousek od rovníku, udělaly základ pro obnovu ideálního opálení. Takže neexistuje důvod nenavštívit centrum, kde opálení obnovíte za několik minut! A opalovací krém nechte doma. Koupíte si speciální opalovací krém do solárií! Ten od moře by Vám byl k ničemu.
solarium Ergoline.jpg
Budete se cítit dost dobře.
Když se rozhodnete pro opálenou pleť po celý rok, ani to by neměl být zásadní problém. Udržovací opálení Vám zajistí brněnské solárium bez komplikací. Ale to, že se budete cítit skvěle a stále svěže, bude zásluha Vašeho rozhodnutí. Pigmentaci máte skvělou, tak proč byste nevyužila solária v Brně pro její uplatnění i v zimních měsících, viďte?
Co mají, chudáci, světlovlasí jedinci se světlou a jemnou pletí dělat? Ti se musí soláriu v Brně vyhýbat. Ti budou celý život světlí, protože jim slunce vlastně tak trochu škodí. Važte si toho, že Vám slunce neškodí! Je to dar, který Vám umožňuje slunění. A je jedno, jestli na pláži, nebo v brněnském soláriu, co říkáte?