Pohled na kalendář vás nevyděsí

Pohled na kalendář vás nevyděsí

Obchodní firma, kterou jste před lety založili, má na trhu již vybudováno dobré jméno a dlouholetou pověst. Proto vám velmi záleží na tom, abyste své závazky splnili vždy včas. Bohužel se totéž nedá říct o vašich obchodních partnerech. Velmi často se stává, že platby za realizované nákupy přicházejí se zpožděním a to i několikaměsíčním. Vy jste v nelehké situaci, jelikož musíte každý měsíc uhradit nejen nájemné a platby za energie, ale především mzdy vašim zaměstnancům. Ve výplatním termínu už začínáte být velmi nervózní a s obavami i několikrát denně kontrolujete zůstatek na svém bankovním účtu, zda se na něm nachází dostatečná finanční hotovost. Nenachází.

praktický organizátor

Kam se obrátit v takovém případě? Nebankovní hypotéka bez registru! Velmi výhodný a klientsky příjemný finanční produkt, který je nastavený tak, aby odpovídal potřebám podnikatelů. Můžete si zvolit velmi dlouhou dobu splácení, která znamená nízkou výši měsíční splátky. Také máte kdykoliv možnost předčasného splacení zůstatku vašeho úvěru a to bez dodatečných poplatků. Při sjednávání úvěru velmi oceníte individuální přístup, který umožní, navrhnout splácení přesně tak, aby odpovídalo vaší obchodní situaci. Líbí se vám možnost splácení formou kontokorentního úvěru? Mít schválený rámec půjčky, ale vždy vyčerpat jen tu část, kterou zrovna potřebujete a za tu také platit odpovídající výši úroků? Ano, i to je možné.

elegantní žena

Zeptejte se našich vyškolených finančních poradců, rádi vám zpracují konkrétní nabídku. Při pohledu na kalendář už nebudete pociťovat nervozitu a vždy budete mít k dispozici dostatečnou finanční hotovost. Po vyplnění kontaktního formuláře se brzy dozvíte veškeré podrobnosti. Vaše obchodní aktivity budou nadále úspěšně pokračovat! Neodkládejte vyplnění kontaktních informací, vždy je dobré znát podrobnosti naší nabídky.