Přístroj, který Vám pomůže k dokonale čisté a průzračné vodě

Přístroj, který Vám pomůže k dokonale čisté a průzračné vodě

Údržba Vašeho koupacího zařízení nemusí být nijak složitá, pokud jste vybavení těmi správnými pomocníky. Samozřejmě, že nejdůležitější je pořídit si všechny potřebné přípravky pro úpravu vody od základního chlorového přípravku pro dezinfekci vody, přes přípravky na úpravu hodnot PH vody až po testery pro pravidelnou kontrolu a přípravky proti řasám. Ovšem kromě přípravků pro úpravu vody budete také potřebovat hned několik pomocníků z řad příslušenství.

malý plavec

Chlorové přípravky sice zbaví vodu bakterií a mikrobů, které by mohli způsobit tvorbu řas a další závažné problémy, ale je potřeba se také nějak zbavit mechanických nečistot, které napadají do Vašeho koupacího zařízení v průběhu jeho užívání, či které do koupacího zařízení nanosí plavci na nohou. Není zrovna hezké, když Vám po hladině vody plavou kousky trávy či listí nebo hmyz a na dně leží písek, kousky hlíny a další nečistoty.

Samozřejmě, že Vám může pomoci hladinová či dnová síťka, ale mnohem jednodušší a lepší vyčištění Vašeho koupání Vám přinese vysavač do bazénu, který vyčistí nejen vodu, ale také stěny a dno. Vysavač do bazénu si můžete pořídit buď ruční, nebo automatický. Pro malé koupací zařízení doporučujeme ruční, ke kterému si můžete pořídit ještě teleskopickou tyč a náhradní kartáče z naší nabídky. Stačí jen připojit k filtraci a projíždět s ním dno a stěny Vašeho koupání.

relaxační bazén

Pro větší koupací zařízení doporučujeme automatický vysavač do bazénu, který se buď připojí na filtraci, nebo má svou vlastní filtraci a který jezdí po dně Vašeho koupání naprosto sám a dostane se i do nejrůznějších zákoutí. Bazénové vysavače můžete využívat i v atypicky tvarovaných koupacích zařízeních a také v koupacích zařízeních z různých materiálů. Stačí si jen vybrat z naší obrovské nabídky těchto přístrojů a také doplňků a náhradních dílů.