Vypínače a zásuvky Schneider Asfora

Vypínače a zásuvky Schneider Asfora

Znáte pořekadlo: „ V jednoduchosti je krása?“ V tom případě jistě oceníte produkty z řady Asfora. Výrobce se trefil přesně do černého a dá se říct, že zákazníkům poskytuje přesně to, co si žádají. Vysokou kvalitu, ale za příznivou cenu. Cena v tomto případě není na úkor kvality. Ovšem má to i nějaké nevýhody. Jednou z nich je, že u těchto produktů nemůžeme mluvit o široké barevné škále.

bílá koupelna

Nezoufejte i z nevýhody se může vyklubat nakonec výhoda. Naopak najdete tyto produkty ve dvou základních barvách a to polar a marfil. Díky tomu, že zde máme pouze dvě barvy, můžeme vám naopak poskytnout větší množství těchto produktů. Nakupovat u nás mohou jak drobní řemeslníci, tak velké firmy. Poskytneme vám v jednotné barvě celé série.

  • Elegantní, vzhledné, praktické, mimořádné svou kvalitou, tyto a mnohé další vlastnosti mají vypínače a zásuvky Schneider Asfora.
  • Najdete zde mnoho různých druhů i stylů. Pro antény, pro běžné světlo nebo zásuvky na elektrickou energii. Balení je vždy kompletní a obsahuje jak strojek tak také rámeček. Produkty se nekupují zvlášť.

nová kniha

Vypínače a zásuvky ve velkých sériích

Jaké vlastnosti vám přinesou?

  • Elegantní design
  • Jednoduchý styl
  • Praktický výrobek
  • Vysokou kvalitu
  • Moderní materiál

Řada je velice ucelená a proto poskytuje záruku vysoké kvality. Asfora je řada, která se prodává jako komplet. Každý produkt najdete jako celek. Balení tedy obsahuje strojek i rámeček. Některé jiné produkty z odlišné řady se skládají modulárně. Zde máte vše v jednom balení. Kompletní strojek a rámeček. Zásuvky a vypínače se dají dávat i vedle sebe. Jako další příslušenství je možné zakoupit vícenásobné rámečky.

příjemná místnost

Jakmile si zakoupíte kompletní strojky, třeba vypínače, pak se z nich dají vymontovat jednorámečky. Tento díl následně zbude jako náhradní díl. Celý systém navíc umožňuje efektivní montáž na povrch a to díky chytře zvolenému řešení. Montážní https://www.hettich.com/cz_CS/sluzby/pomucky-pro-navrhovani-nabytku-a-zpracovani-kovani/montazni-pomucky/montazni-navody.html krabičky se velice snadno instalují.
Tato řada Asfora nahrazuje dřívější velice oblíbenou řadu Anya. Neobsahuje však širokou škálu barev.