Uspořádejte oslavu raději venku na zahradě

Uspořádejte oslavu raději venku na zahradě

Plánujete narozeninovou oslavu nebo svatbu a chtěli byste pozvat větší počet hostů, například dvacet nebo třicet osob? Pak vám doporučujeme přenechat její konání venkovnímu prostoru.

Uvnitř se budete tísnit – stísněné prostředí obývacího pokoje, kdy o sebe zakopáváte, překračujete se, přebíjíte hlasitým hovorem ty ostatní – máte to vůbec zapotřebí? Vždyť to už není oslava, ale něco podobného, jako pobyt ve vězeňské cele. Vyběhněte ven, je tam krásně, energie z okolní přírody, slunce nad hlavou a veškeré občerstvení naleznete pod stříškou party stanu.

party stan

Poškrábaný nábytek, rozviklané židle, rozbité hrnky, poničená vitrína, skvrny na koberci, zašpiněná kuchyně, polámané pokojové rostliny – to vše se stává v průběhu oslav pořádaných v interiérech, jestliže se tu na malém prostoru octne více lidí, a zejména jsou-li tu přítomny děti. Venku se nic takového nepřihodí, travnatá plocha a rozprostřený party stan jsou odolné i vůči hrubšímu zacházení a vy můžete být naprosto klidní, pokud to někdo přežene s alkoholem.

oslava pod stanem

Vyzujte se z bot pronájem party stanů z Brna počítá i s tím, že využijete jedinečné příležitosti slavit zdravěji a vylepšit tím svůj životní styl. Máme tím na mysli nealkoholické nápoje, pochoutky z celozrnného pečiva, ovoce a zeleniny, luštěninové pomazánky a sladké dezerty z jáhel, quinoy, amarantu nebo celozrnné špaldové mouky. Zdraví prospěšná je i bosonohá chůze a na zahradním trávníku je k tomu ideální příležitost. Nikdo tu navíc nebude řešit případný odér zpocených chodidel, jejichž pot se zcela vytratí na travnaté ploše.

Sport – venku se také lépe provozují pohybové aktivity, můžete tu mít k dispozici trampolínu, házecí disk, šipky, soupravu na badminton nebo volejbalový míč. Uvnitř v domě byste s tím stěží uspěli a navíc tu nevídaným způsobem zpustošili interiér.