Nová elektřina

Nová elektřina

Měli jste někdy problém s elektřinou? Já ano. Bydlím totiž ve starém domě, kde je opravdu stále problém s elektřinou ale taky s vodou. Někdy si říkám, že jsem se raději měla přestěhovat jinam, jenomže já jsem chtěla ušetřit za nájem, takže bydlím v nájmu na vesnici. A je to tady opravdu nízká cena a je tady krásná příroda. A taky navíc tady máme opravdu velkou zahradu, takže si nemohu zase na tohle stěžovat. Jediné, co mi tady opravdu vadí jsou problémy s vodou a elektřinou a taky zimě s teplem. Navíc, když to tak vezmu, tak dnešní topení a vlastním celkově energie jsou tak drahé, že vlastně nyní nemám ani šanci se přestěhovat do nájmu třeba někam do města.

Často mi praskají žárovky.

Nicméně ale vždycky volám pohotovost, když mám problém s již zmíněnou elektřinou. Není to totiž žádná sranda! Takže pohotovost je u mě velice často. Protože mám velice často výpadky elektřiny, což je pro mě opravdu katastrofické, protože mám dvě malé děti. A dvěma malým dětem musím přeci samozřejmě vařit tak jsem si řekla, že instalatérská pohotovost u mě bude asi bohužel často. Já si někdy taky říkám, že by to chtělo asi celou elektřinu vyměnit. Jenomže to by byl zase opravdu velký zásah do mého rozpočtu a já si to nyní nemohu dovolit.

Elektřina mě zlobí.

Tak jsem si řekla, že raději budu instalatérskou pohotovost volat častěji, než abych dala několik tisíc na opravu elektřiny. A sice taky za instalatérskou pohotovost platím nemalé peníze, ale to tak dvakrát třikrát do roka. Kdybych musela dát naráz peníze na nové obvody elektřiny, tak se asi nedoplatím a musela bych se zadlužit. A to já nechci. Opravdu nemám ráda dluhy. I když mi už na pohotovosti instalatéři https://www.kanalizace-instalateri.cz/instalater-praha řekli, že by to chtělo do starého domu nové obvody elektřiny, tak já na to prostě nemám peníze. Kde bych je měla vzít? Jsme samoživitelka a mám malý plat, takže u mě žádné velké výdaje být ani nemohou.