Koupě mobilního domu je investicí do osobní svobody

Koupě mobilního domu je investicí do osobní svobody

Pořídit si mobilní dům znamená zůstat svobodný. Chcete vědět proč?
Vede k tomu hned několik důvodů, které jsou s mobilními domy spojené.
Mobilní dům, jak už název napovídá, je takový typ domu, který nemá pevné základy. To mu umožňuje cestovat z místa na místo s pomocí speciálního vozidla pro jeho přepravu. Takové vozidlo váš objednaný dům přiveze a usadí až na místo, které vy sami určíte, a pokud se náhodou někdy v budoucnu rozhodnete změnit adresu, tak není nic snazšího než se přestěhovat s celým vaším domem. Nebudete tak muset hledat nové bydlení a všechno podstatné budete mít sbalené na cestu.
Navíc, usazení mobilního domu na parcelu nevyžaduje žádné úřední povolení. Nejedná se o stavbu pevně spojenou se zemí, takže k ní nepotřebujete žádné stavební ani jiné úřední povolení. Nicméně pokud máte zájem o číslo popisné, můžete si ho dodatečně sjednat.

kalkulace

Každý, kdo se někdy trochu zabýval hypotékami, moc dobře ví, o jaký závazek se jedná. Pokud tedy nechcete patřit mezi ty, kteří si na krk připevní balvan, kterého se po většinu svého života nezbaví, a který je bude stále tak trochu táhnout na finanční dno, tak se vám vyplatí investovat právě do pořízení mobilního domu od spolehlivého výrobce https://www.lavarohouse.cz/. K pořízení mobilního domu totiž žádnou hypotéku nepotřebujete. Jedná se o finančně velmi dostupné bydlení, takže pokud nemáte žádné vlastní úspory, vystačíte si i s běžným úvěrem, který nebudete mít problém rychle splatit.

domek

Pokud jde o interiéry, tak se tento typ bydlení velice podobá klasickému městskému bytu menších rozměrů. Nicméně od bytu se liší v jedné podstatné věci – vaše bydlení je samostatné a stojí na vašem vlastním anebo na pronajatém kusu půdy, takže ve vaší bezprostřední blízkosti nemáte žádné sousedy. A to může být poměrně velké ulehčení, protože vás nikdo nebude nijak omezovat.