Beauty triky celebrit: na tyto tipy nedá dopustit Meghan Markle ani Rihanna

Beauty triky celebrit: na tyto tipy nedá dopustit Meghan Markle ani Rihanna

Na hedvábí spí Dove Cameron
Mladá talentovaná herečka se svěřila Elle, že nedá dopustit na hedvábné polštáře a spací masky. ,,Neudrží bakterie!" vysvětluje diva nadšeně ze své postele. A je to skutečně tak. Hedvábné povrchy jsou jako stvořené pro aknózní pleť. A navíc nezanechávají ošklivé rýhy na obličeji, které prozradí, že byste se nejraději vrátila do hajan.Nafejkujte svěžest!
 žena na pláži
Ranní playlist rozpumpuje Meghan Markle
Novopečená maminka a vévodkyně ze Sussexu sází ráno na playlist, který si sama tvoří. Pravidelně se tak zaposlouchává do Janelle Monáe, Jackson 5 nebo Ingrid Michaelson. Není divu, že vévodkyně potřebuje ráno trochu napumpovat energií, vždyť vstává obvykle už v půl páté!
 
Beyonce si pochutnává vegan
Pokud potřebuje exotická kráska s dokonalou postavou ještě trochu shodit, sází na veganskou dietu. S tou se například připravovala na své vystoupení na Coachella festivalu.
 
Tvářenka, která rozzářila Rihannu
Mylah Morales, make-up umělkyně, prozradila, že k vytvoření okouzlující záře jí na zpěvaččině tváři postačil bronzer a krémová tvářenka od MAC v odstínu Shell. Mylah v minulosti pracovala také se Shakirou. Nedá dopustit na make-up od Giorgio Armani.
 
Úprava obočí podle modelky Kendall Jenner
Modelka prozradila, že si obočí nechává vytrhávat, nebo upravit voskem – ovšem pouze zespoda! ,,Když mi bylo asi čtrnáct, vytrhala jsem si obočí tak tence, že na mě sestry křičely a vyhodily mi všechny pinzety. Od té doby jsem se ho už sama nikdy nedotkla,“ přiznala.
 žena usmívá se
S natáčkami cestuje Dita Von Teese
Nádherná tanečnice burlesky prakticky necestuje bez elektrických natáček. Je to její nejoblíbenější způsob, jak vytvořit vintage vlny, které drží a nehnou se.
 
Gumiček nemá nikdy dost Taylor Hill
Modelka nosí v kabelce rovnou celé balení gumiček. ,,Mám jich snad osmdesát," říká.
 
Kilometry počítá Simona Krainová
Česká kráska bojuje proti kilům během. Obvykle sází na osm až deset kilometrů. Sport navíc dokáže vyčistit hlavu. Stejně tak cestování, které si osvojila modelka Helena Houdová a které pomáhá najít duševní klid. Taťána Gregor Brzobohatá zase sází na pomoc druhým, konkrétně seniorům.