Zubní klinika – přijímáme, ale máme omezený počet nově příchozích

Zubní klinika – přijímáme, ale máme omezený počet nově příchozích

„Au! Zase ten zub! Už s tím něco musím udělat… jenže… můj ošetřující zubař dávno neordinuje. Co teď? Kde teď najdu jiného zubaře?“ – Vidíte se v tom? Nečekejte, až bude zubař potřeba, zařiďte si ho co nejdřív, ať máte možnost kdykoliv přijít a řešit zdravotní problémy. Choďte na pravidelné prohlídky, ať můžete podchytit včas něco co se Vám v ústech začíná rozrůstat. Nebuďte k sobě bezohlední. Chci Vám představit zubaře, který přijímá nové pacienty v Praze. Takže řekněme – HURÁ! Zubař Praha přijímá nové pacienty, pojďme si ho zajistit, než budou naplněny kapacity.

zubní lékař

Nejste první ani poslední, kdo hledá zkušeného lidského zubního lékaře. Bohužel najít takového zubaře je dnes veliké štěstí. Problém je i to, že většina lidí nemá dobrý pocit, když u lékaře je. Kdo by ho také měl že? Pokud Vám provádí zákrok, který je Vám nepříjemný, není to úplně chtěné využití našeho času, ale víme že je to potřeba. Každý člověk by měl chodit na preventivní prohlídky. Měl by mít alespoň jednou za rok dentální hygienu. A měl by pečovat o své zuby. Paradoxem je ale to, že lidi se tak bojí chodit zubaři a čekají až do poslední chvíle, že potom následná návštěva již s bolavými zuby nebo zánětem dásní není absolutně příjemná. Pokud byste ale chodili na pravidelné prohlídky, takový horor by Vás v ordinaci nečekal.

zubař - rentgen

Zkušený a zodpovědný člověk, který chodí na pravidelné prohlídky neví, co je bolest. Nebo ví, ale velmi minimálně, protože jeho chrup je pod kontrolou zkušeného odborníka.

Tato zubní ordinace dělá čest své profesi. Lidé jsou tu lidští, dokážou vše řádně vysvětlit a ukázat. Pokud jdete jen na zkrášlení svého úsměvu v rámci barvení zubů, poradí, řeknou Vám, co a jak a vždy si můžete zavolat do ordinace, pokud něco zapomenete či máte doplňující otázky na které jste si na návštěvě nevzpomněli. Takže nažhavte své mobily a volejte, dokud není kapacita plně zaplněna.