To je neštěstí

To je neštěstí

Když se člověk ocitne v situaci, která mu změní úplně celý život samozřejmě k horšímu, tak není zrovna lehké se jí přizpůsobit. Najednou je všechno jinak. Jen malá chvilka a způsobený úraz změní člověka nejen fyzicky, ale zároveň psychicky. Mnozí sice zalamentují, že je to neštěstí, ale jinak pomoci nedokážou. Pokud úraz bude v takovém rozsahu, že upoutá na lůžko, invalidní vozík nebo úplně člověka vyřadí ze společenského života, tak je to tragédie.

právník

Velký nápor na rodinu, ale i na samotného pacienta, který se musí nějak se svým zraněním vyrovnat. Pokud úraz vznikl při dopravní nehodě nebo na pracovišti, tak mnohdy ani netušíme, že máme nárok na řádné odškodnění. Ne že by to situaci výrazně změnilo, ale rozhodně ulehčí například další finanční náklady, které jsou spojené s léčbou. Poškození totiž leckdy ani netuší, na co mají ve skutečnosti právo a upřímně, pojišťovny jim to samy sdělovat nebudou. Ty pouze za zákona vyplatí takovou částku, kterou uznají za vhodnou.

Strach není dobrý rádce

Někdy se nám může zdát kompenzace za úraz příliš nízká, ale protože budeme ovlivněni strachem z neúspěchu při jednání s pojišťovnou nebo zaměstnavatelem, tak raději necháme situaci v takovém stavu jakém je. Ono je vcelku k pochopení, že v takovýchto problémech již ani není čas na další složitá jednání. Díky tomu vznikla advokátní kancelář, která stojí na straně postižených a je rozhodnuta je zastupovat. Navíc i široká veřejnost by měla vědět, že každý má právo a nárok na to, co mu ve skutečnosti patří.

zákony

Stačí se s dotazem obrátit na infolinku, tudíž vše snadno vyřídit přes telefon nebo internet. Zadarmo se posoudí daná situace a podle vyhodnocení se začne jednat s danou institucí. Vzhledem k tomu, že právníci vás budou zastupovat, tak ani nikam nemusíte dojíždět, pouze očekávat, jak všechno dopadne. Podle statistik, poškození přichází o poměrně vysoké finanční částky, které by mohli využít pro léčbu nebo rehabilitaci, případně k jiným účelům. Dá se říci, že je tu konečně někdo, kdo bude chránit zájmy poškozených nebo úrazem postižených osob.