Solární plachty v černé, modré nebo transparentní průhledné

Solární plachty v černé, modré nebo transparentní průhledné

Začala letní sezóna a s ní samozřejmě také péče o bazén. Jakmile jej po dlouhém zimním spánku vyčistíme a napustíme, už se nemůžeme dočkat, až si opět po roce odpočineme a zaplaveme ve vodě. Abychom nemuseli čekat dlouhou dobu, než si poprvé do vody vlezeme, k tomu nám pomůže solární plachta, která vodu velice efektivně nahřívá, daleko lépe, než běžné typy. Je speciálně vyrobená a proto lépe přenáší teplo ze slunečních paprsků na hladinu vody.

muž pod hladinou.jpg

Každý i v létě čeká, než je voda dostatečně ohřátá natolik, aby se v ní dalo půl dne blaženě relaxovat. Vyrábí se v černé, modré i transparentní bílé. Existují druhy oválné, kulaté a hranaté, všech typů a velikostí, takže je opravdu z čeho vybírat. Pokud byste měli specifičtější přání, je možné objednat na míru dle domluvy přímo velikost podle vaší potřeby. Samozřejmě nám poslouží nejenom na začátku letní sezóny, ale po celou dobu, kdy bude vaše domácí zahradní koupání v provozu.

Další účinné funkce

Stejně jako běžné folie, které se dávají na hladinu, tak i tato plní mnoho dalších funkcí. Zamezuje nečistotám, aby padaly dovnitř do vody. Jakmile zakryjete hladinu, můžete si být jistí, že tam nenapadá tolik listí, trávy, prachu a pylu z okolních venkovních povětrnostních podmínek. Hmyz ale i trávy se velice často a rády usazují na hladině, ale i na dně, proto je nejlepší hladinu přikrývat nejenom přes noc, ale také můžete i přes den, když se některý den nekoupete. Díky tomu nebudete muset vodu tak často čistit a nebudete muset přidávat ani tolik chemie, abyste vodu a její parametry udržely v optimálních podmínkách.

textura vody.jpg

  1. Solární plachta Chlorito, spolehlivě zamezí vstupu nečistot do vody a zároveň nahřeje hladinu na příjemnou teplotu.
  2. Přes den brání zbytečnému odpařování vody a příjemně hladinu nahřívá. Teplo se následně dostává do celého objemu a díky tomu máme rychleji teplejší vodu.
  3. V noci zabraňuje ochladnutí vody. Jakmile je hladina přikrytá, naakumulované teplo tam zůstává a voda se tolik nebude ochlazovat.