Posaďte dítě do chodítka, které mu bude oporou

Posaďte dítě do chodítka, které mu bude oporou

Je vaše dítě už ve věku, kdy ho všechno zajímá a má potřebu zkoumat všechno kolem sebe i tak, že se začíná zdokonalovat v jeho pohybu? V tom případě je načase rozhlédnout se po něčem, co mu poskytne dokonalou oporu. Tím nejlepším prvkem, který je už léta ověřený a rovněž i velkým pomocníkem – je bezesporu chodítko. V našem internetovém obchodě nalezete jak verzi pro kluky, tak i chodítko pro holčičku https://www.chytraliska.cz/kategorie/drevene-hracky-pro-nejmensi-a-miminka/choditka-pro-deti/, které bude plnit nejen účel opory, ale i hračky.

růžová botička

Zdravotně nijak škodlivé

Není zcela pravdou, že kvůli chodítku se děti v jejich chůzi nezdokonalí. Právě naopak – získají větší sebevědomí a odvahu odhodlat se stoupnout si a udělat první krok, protože budou mít jistotu, že jich něco drží. Mnoho dospělých si neuvědomuje, že děti pociťují tlak od rodičů v okamžiku, když si oni sami smyslí, že je nejvyšší čas, aby jejich batole udělalo první krok.

holčička s plyšákem

S pomocí chodítka se však dítě samo rozhodne k tomu, kdy je ten správný moment prozkoumat prostor ve vašem domě i z vyššího pohledu, než na který je zvyklé.

Hrací prvek, který slouží několik let

Kromě toho, že plní svůj účel, je i vynikajícím nástrojem k tomu, aby se malé ratolesti zlepšovaly v jejich motorice, logice a trpělivosti s hrami, které vyžadují čas. Na chodítku nalezete několik naučných a prospěšných her, které zpestří den vašemu dítěti tak, aby se postupně zdokonalilo v tom, co je pro jeho zdravý růst nezbytné. A není lepší způsob, jak toho dosáhnout, než pomocí hry, která je esteticky barevně řešená a současně i atraktivní pro delší hraní.

Jestli tedy ještě nevlastníte tuto chytrou hračku, která si rozhodně najde uplatnění i u vás doma, neváhejte se obrátit na sortiment našich dřevěných hraček, který vás v žádném případě nezklame i díky své kvalitě. Naše výrobky jsou odolné, disponují dlouhou životností a pro děti zcela nezávadné z hlediska jejich materiálu.