Sildenafil: Jeden z největších náhodných objevů v medicíně

Sildenafil: Jeden z největších náhodných objevů v medicíně

Sildenafil měl být původně určen k léčbě vysokého krevního tlaku a angina pectoris. Při klinických testech se ovšem prokázalo, že v tomto ohledu má lék jen nepatrné účinky, u mužských dobrovolníků však lék vyvolával erekci. Celosvětové známá firma Pfizer se tedy následně rozhodla prodávat lék pod názvem Viagra, který je určen k léčbě erektilní dysfunkce. Možná ani samotná farmaceutická společnost netušila, jak velký úspěch bude lék slavit. Prodali se ho miliardy kusů po celém světe. V roce 2013 ovšem vypršel farmaceutické firmě patent a od té doby začalo nabízet lék více konkurenčních společností. Koupit Sildenafil http://www.erectmax.cz/blog/prodej-sildenafilu/ je tedy aktuálně možné od více výrobců, jedná se však o stejný výrobek. Modrá pilulka kosočtvercového tvaru se však neodmyslitelně zapsala do paměti mnohým z nás. Farmaceutická společnost na Viagře vydělala neskutečné jmění, jelikož se jedná o poměrně drahý lék.

Oloupaný banán

Sildenafil je lék na lékařský předpis a není tudíž možné ho volně koupit. Používá se k léčbě erektilní dysfunkce a může být použit jen u mužů, kteří nemají potíže s vysokým krevním tlakem či vysokým cholesterolem. Není volně dostupný i z toho důvodu, že by po něm občas se zvědavosti mohli sáhnout i muži, kteří potížemi s erekcí netrpí. Je však zapotřebí říci, že u nic by po podání medikace mohlo dojít k vážným zdravotním problémům.

Modré léky

Přírodní podpůrné doplňky stravy

Ne vždy je zapotřebí nutně sáhnout po medikaci. Je zapotřebí rozlišovat, zda se jedná u mužů jen o dočasné potíže s erekcí, či je příčinou právě erektilní dysfunkce. Koneckonců o té hovoříme až v případě, kdy potíže s erekcí přetrvávají déle než 6 měsíců. Velmi často může být na vině nadbytek stresu, psychické vypětí nebo nedostatek spánku. Na kvalitě erekce se též podepisuje alkohol, kouření či nezdravý životní styl. V takových případech se jedná jen o dočasný problém, který co nevidět odezní.