Muž nemusí být moc citlivý

Muž nemusí být moc citlivý


Sex je tu od toho, aby lidi těšil. Ale je jasné, že tomu tak není vždycky. Jsou i lidé, kteří při něm zažívají nějaké ty nepříjemné pocity.

Mezi to, o čem se ví především, že je to při sexu na škodu, patří samozřejmě impotence. Tedy stav, kdy muž nedokáže dosáhnout žádoucího ztopoření svého penisu a tím ani dokonalého pohlavního styku. Což zamrzí. Ale to není to jediné, co může mužům komplikovat sex. Jsou tu i další potenciálně hrozící nepříjemnosti.

nespokojený pár

Vezměte si například takovou předčasnou ejakulaci. Tedy situaci, kdy by měl muž ještě pořád provozovat se svojí partnerkou pohlavní styk, ale už ho neprovozuje, protože je už po všem. Tedy právě po ejakulaci.

Takový muž by měl něco vydržet, měl by uspokojovat svou partnerku, ale namísto toho už je všechno marné. Protože je přehnaně citlivý, co se jeho genitálií týká, a tak stačí i jenom málo, aby vyvrcholil. A to pochopitelně nemůže nikoho těšit.

Muž by měl prostě zvládat někdy i o poznání delší sex, než jaký kvůli předčasné ejakulaci zvládá. A aby se to změnilo, chtělo by to, aby nebyl tak strašně citlivý, citlivější, než je to obvyklé. A jestli máme my lidé v něčem štěstí, pak v tom, že nám dala lékařská věda Dapoxetin.

pár v posteli

Co je na Dapoxetinu tak zvláštního, že mi tu stojí za zmínku? Právě to, že tento přípravek dokáže muže v oblasti intimních partií poněkud znecitlivět. A když se tak stane, je pochopitelné, že trvá déle, než takový muž při sexu vyvrcholí, a je tu tedy větší prostor pro to, aby si to takový muž i se svou ženou užil. A to při sexu zaručeně potěší.

Je tedy jenom na mužích, zda se stanou takto odolnějšími vůči přehnanému vzrušení nebo zda budou i nadále se sexem končit, sotva s ním začnou. Zda si to budou v posteli se svou partnerkou oboustranně užívat nebo raději risknou, že se jim vztah rozpadne, až jejich žena usoudí, že bude lepší najít si milence, se kterým si to lze užít daleko lépe.