Kvalitní ruční práce

Dáváte přednost skutečné umělecké kvalitě, nenecháváte se strhnout módními trendy, ale máte svůj vlastní osobitý styl, který byste rádi přenesli i do dekorace vašeho domova? My se už dlouhá léta zabýváme starým řemeslem, kterým je tkaní . Toto staré umělecké řemeslo je cestou k nádherným gobelínům a ručně tkaným kobercům. Vyberte si vlastní motiv, podle kterého vytvoříme váš vlastní originál, který stoprocentně zapadne přímo na vybrané místo, bude jistě skvěle dokreslovat atmosféru pokoje, kam bude nainstalovaný.

Profesionální restaurace

Máte doma starý poničený gobelín, u kterého byste rádi obnovili jeho zašlou krásu? Bez obav se můžete obrátit právě na nás, mimo vlastní výrobu se také věnujeme restauraci a opravám tkaných koberců a gobelínů, zvládneme nahradit i chybějící kus díky profesionálním dílnám, takže vaše dílo bude úplně jako nové. Na tvorbu i restauraci používáme jen ty nejlepší a nejprofesionálnější techniky, můžete se spolehnout na vynikající kvalitu poctivé ruční práce.

Vynikající výsledky

O kvalitě naší práce se můžete přesvědčit na vlastní oči v naší fotogalerii, kde jsou některé naše výrobky, jistě oceníte, že nekupujete zajíce v pytli, ale můžete se tak spolehnout na skutečnou kvalitu a profesionální přístup. Díky speciální technice melírování můžeme nádherně zkombinovat barvy a vytvořit překrásné barevné přechody, díky kterým bude každý motiv zpracován téměř jako živý, téměř nelišící se od fotografie, s tou výjimkou, že tapisérie je vytvořena pečlivě část po části lidskou rukou. Obraťte se na nás s vlastním motivem, který mi přeneseme buďto na tkaný koberec či tapisérii.