Jaké reklamní předměty pro potisk si vybrat pro vaše děti

Jaké reklamní předměty pro potisk si vybrat pro vaše děti

Pastelky, tužky, pery, penály

Psací potřeby jsou pro děti ideálním předmětem, který lze potisknout tak, aby to děti oslovilo. Technologie potisku si poradí s téměř každým povrchem i materiálem, a tak je pak zcela na vašem rozhodování, jaký motiv na předměty obtisknout. Mohou to být oblíbené pohádkové postavičky z večerníčků nebo z knižních pohádek, mohou to být oblíbená zvířátka, a to jak ve formě kresby, tak i fotografie. Dětem můžete pastelky třeba pojmenovat jednotlivými jmény a odlišit je od sebe nejen barevně. Na každou z pastelek můžete nechat vytisknout i jména členů rodiny či jejich kamarádů nebo spolužáků.

dívka při hře se stavebnicí

Hračky

Nejoblíbenějším reklamním předmětem pro děti Promodarky.cz jsou vždy hračky. Mají je nejraději a potiskem či výšivkou můžete zvýšit jejich atraktivitu. Potisknout jim můžete nechat autíčka, letadla, vláčky, figurky, domečky a oblečení pro panenky, ale třeba i deskové hry a některé komponenty stavebnic. Můžete je potěšit i tím, že jim dáte na vědomí svůj záměr a nabídnete jim, aby si motiv potisku vybraly samy. Budou se o to více na něj těšit a naučí se také být za své rozhodnutí zodpovědné.

dívka s medvídkem

Oblečení a boty

Když si nechávají dospělí potisknout či opatřit výšivkou tričko, mikinu nebo bundu, proč by totéž nemohly mít vaše ratolesti. Samozřejmě buďte ohleduplní k jejich skutečným tužbám a zájmům, abyste třeba vaší dceři nenechali na čepici obtisknout květinové motivy, když víte, že ji zrovna zajímají hlavně králíci a morčata.

Oděvy a obuv jsou vděčným materiálem i proto, že se jedná o velkou plochu, kterou lze využít i pro digitální tisk, takže by se vašim dětem mohl zalíbit třeba motiv mořského akvária nebo exotických motýlů. Barvy digitálního potisku jsou velmi věrné a dokonalé. Nic vám ale nebrání v tom zkusit zařadit i nějakou černobílou karikaturu, pokud ji děti ocení.