Jak na nákupy s mužem

Jak na nákupy s mužem

                     Ve většině případů si, milé ženy, vystačíme na nákupech samy. V klidu si dojdeme samy na nákup, chodíme od regálu k regálu, v hlavě kalkulačku, kde přepočítáváme cenu před slevou a po slevě a jsme spokojené.
nákup s rodinou
Projdeme tak několik i mnoho obchodů, pohání nás neviditelný motor, který našeptává, co kdyby v tom dalším měli tu naši věc, kterou sháníme, ještě hezčí a levnější. Na konci takového maratónu cítíme naprosté uspokojení z uskutečněného nákupu, mnohdy dobrý pocit, že jsme si zmapovaly terén a v dalším nákupním tažení pak vezmeme útokem pouze ty obchodní stanoviště, kde měli to nejhezčí a nejlevnější. To jsme celé my, milé dámy.
                    Problém nastává, musíme-li vyrazit na nákup se svojí drahou polovičkou. Některé věci prostě bez manžela či přítele nepořídíte. Je to zejména tehdy, když je třeba doplnit svému muži šatník a on si musí kupované vyzkoušet. Nákup pak probíhá většinou tímto způsobem.
platba za nákup
Několik týdnů doma nadhazujeme, že tenhle či onen známý má hezké sako či kalhoty a my své polovičce říkáme, jak by mu to či ono také tak pěkně slušelo. Muž většinou nechápavě hledí a později se znechuceně odvrací po každé takové zmínce se slovy, že on má ještě dost oblečení a žádné nové nepotřebuje. Že mu ze saka již leze loket nebo že košile již nejde dopnout přes břicho, nebere v úvahu.

                    Po nějaké době nás toto bezvýsledné upozorňování přestane bavit a prostě svému muži nařídíme, kdy a kam půjdete spolu nakupovat. Pokud nedojde k tomu, že druhá polovička najednou zčista jasna onemocní nebo bude mít důležitou pracovní poradu či na to jednoduše zapomene, vstoupíte jednoho dne přes práh obchodu ve dvojici.

Již u prvních regálů ale uvidíte, že vás nečeká nic jednoduchého. Na většinu nabízených svršků, které vás zaujaly, muž buď mlčí, nebo vzdychá či dělá grimasy. Většinou po absolvování prohlídky jednoho obchodu a pár vyzkoušení oděvů již nepadá v úvahu, že by se dalo pokračovat v dalším nákupu. Muž kolabuje či předvádí záchvaty zuřivosti. Zcela evidentně hrozí, že si zakoupí například soupravu dámského prádla, jen aby už měl pokoj.

                  Nakonec to vzdáte a necháte to na nákup na internetu, ke kterému je manžel či partner o něco ochotnější než k přímému nákupu. Nemusí ven z bytu, může přitom upíjet svou oblíbenou chlazenou dvanáctku a nakonec stejně vše vyberete za něho. Velikost je pak sice o něco větší, než by měla být, barva se nám na monitoru zdála také o něco hezčí, než je ve skutečnosti, ale náš muž je spokojený.

Vidíte, jak jste to pěkně zařídila. Takže, milé ženy, šetřete nervy a nenuťte své protějšky do toho, co nenávidí. A samy si pojďte užít bezva nákupů. Vždyť nemusíme dělat spolu úplně všechno, nemám pravdu?